Aukční položka číslo: | 123 |
Autor: | Mayr Fraciscus |
Název díla: | Ježíš a samaritánka, 1710-1750 |
Technika: | mědiryt |
Rozměr: | rozměr papíru: 290:400 mm |
Značeno: | signováno v desce, vytiskl Franz Leopold Schmitner |
Adjustace: | grafika je adjustovaná na kartonu, Stav: mírně poškozeo |
Odhadní cena: | 600 Kč - 1000 Kč |
Vyvolávací cena: | 300 Kč |