Aukční položka číslo: | 124 |
Autor: | Medau Karel Vilém (1791 - 1866) |
Název díla: | Řehoř XVI., 19. století |
Technika: | litografie |
Rozměr: | rozměr papíru: 195:150 mm |
Značeno: | značeno v desce |
Adjustace: | volný list, Stav: skvrny v ploše |
Odhadní cena: | 200 Kč - 500 Kč |
Vyvolávací cena: | 100 Kč |