Aukční položka číslo: 124
Autor: Medau Karel Vilém (1791 - 1866)
Název díla: Řehoř XVI., 19. století
Technika: litografie
Rozměr: rozměr papíru: 195:150 mm
Značeno: značeno v desce
Adjustace: volný list, Stav: skvrny v ploše
Odhadní cena: 200 Kč - 500 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč