Lot No.: | 79 |
Author: | Mrkva Martin |
Artwork Name: | Z cyklu Bitvy a Exody II |
Technique: | olej na papíru adjustovaný na desce |
Dimensions: | 90x120 cm |
Signature: | signováno vpředu |
Finish: | rám |
Starting Price: | 10000 CZK |