Aukční položka číslo: | 79 |
Autor: | Mrkva Martin |
Název díla: | Z cyklu Bitvy a Exody II, 2018 |
Technika: | olej na papíru adjustovaný na desce |
Rozměr: | 90x120 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Adjustace: | rám |
Vyvolávací cena: | 10000 Kč |