Lot No.: | 78 |
Author: | Mrkva Martin |
Artwork Name: | Vanitas IV |
Technique: | olej na papíru adjustovaný na desce |
Dimensions: | 91x62 cm |
Signature: | signováno vpředu |
Finish: | rám |
Starting Price: | 6000 CZK |