Lot No.: | 149 |
Author: | Krejbich Daniel (1969 - ----) |
Artwork Name: | Třesk, 2012 |
Technique: | acrylic on canvas |
Dimensions: | 120x150 cm |
Signature: | signováno vpředu, značeno vzadu |
Finish: | nerámováno, condition: dobrý |
Estimate: | 20000 CZK - 30000 CZK |
Starting Price: | 12000 CZK |