Aukční položka číslo: | 149 |
Autor: | Krejbich Daniel (1969 - ----) |
Název díla: | Třesk, 2012 |
Technika: | akryl na plátně |
Rozměr: | 120x150 cm |
Značeno: | signováno vpředu, značeno vzadu |
Adjustace: | nerámováno, stav: dobrý |
Odhadní cena: | 20000 Kč - 30000 Kč |
Vyvolávací cena: | 12000 Kč |