Lot No.: | 148 |
Author: | Krejbich Daniel (1969 - ----) |
Artwork Name: | Láska na Petříně, 2016 |
Technique: | fotografie a kombinovaná technika na desce |
Dimensions: | 120x150 cm |
Signature: | signováno vpředu, značeno vzadu |
Finish: | nerámováno, condition: dobrý |
Estimate: | 10000 CZK - 20000 CZK |
Starting Price: | 6000 CZK |