Lot No.: | 56 |
Author: | Gabčan Fedor (1940 - ----) |
Artwork Name: | Dvojice, 80. léta 20. století |
Dimensions: | výřez pasparty: 57,5x46,5 cm |
Signature: | signováno vzadu |
Finish: | pasparta, sklo, rám, condition: dobrý |
Estimate: | 12000 CZK - 15000 CZK |
Starting Price: | 9000 CZK |