Lot No.: | 57 |
Author: | Štreit Jindřich (1946 - ----) |
Artwork Name: | Bez názvu, 70. léta 20. století |
Dimensions: | 37,5x28,5 cm |
Signature: | signováno vzadu |
Finish: | pasparta, condition: dobrý |
Estimate: | 15000 CZK - 20000 CZK |
Starting Price: | 8000 CZK |