Aukční položka číslo: | 56 |
Autor: | Gabčan Fedor (1940 - ----) |
Název díla: | Dvojice, 80. léta 20. století |
Rozměr: | výřez pasparty: 57,5x46,5 cm |
Značeno: | signováno vzadu |
Odhadní cena: | 12000 Kč - 15000 Kč |
Vyvolávací cena: | 9000 Kč |