Aukční položka číslo: | 91 |
Autor: | Janíček James (1935 - ----) |
Název díla: | Rodin, 1999 |
Technika: | barevný lept 65/200 |
Rozměr: | 48x33 cm |
Značeno: | signováno vpředu, slepotiskové razítko Lyra Pragensis |
Odhadní cena: | 2400 Kč - 4000 Kč |
Vyvolávací cena: | 2000 Kč |