Aukční položka číslo: | 29 |
Autor: | Čechová Olga (1925 - 2010) |
Název díla: | Hlava, 1999 |
Technika: | suchá jehla 24/25 |
Rozměr: | 58x44 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 2400 Kč - 4000 Kč |
Vyvolávací cena: | 2000 Kč |