Aukční položka číslo: | 25 |
Autor: | Burant František (1924 - ----) |
Název díla: | Tanečnice, 1991 |
Technika: | suchá jehla 95/100 |
Rozměr: | 33x25 cm |
Značeno: | signováno vpředu, slepotiskové razítko Lyra Pragensis |
Odhadní cena: | 2000 Kč - 3500 Kč |
Vyvolávací cena: | 1200 Kč |