Aukční položka číslo: | 237 |
Autor: | Slíva Jiří (1947 - ----) |
Název díla: | Gourmet, 1943 |
Technika: | lept 74/60 |
Rozměr: | 33,5x25 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 4000 Kč - 5000 Kč |
Vyvolávací cena: | 2500 Kč |
Informace o autorovi: | Výtvarník. Jiří Slíva je český výtvarník a básník, věnující se kreslenému humoru, litografii a knižní ilustraci. Kromě toho píše i verše pro děti. |