Aukční položka číslo: | 236 |
Autor: | Schwerdtner Paul (1911 - ?) |
Název díla: | Kostel |
Technika: | barevný lept |
Rozměr: | 25x30 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 4000 Kč - 5000 Kč |
Vyvolávací cena: | 2500 Kč |