Aukční položka číslo: | 201 |
Autor: | Poslední Jiří (1955 - ----) |
Název díla: | Každý kdo říká, že ví co bude, lže, 1998 |
Rozměr: | 14x20 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 1000 Kč - 2000 Kč |
Vyvolávací cena: | 500 Kč |