Aukční položka číslo: | 200 |
Autor: | Poslední Jiří (1955 - ----) |
Název díla: | Nebuď moudrý ani spravedlivý, neb zahyneš, 1999 |
Rozměr: | 21,5x16 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 1000 Kč - 2000 Kč |
Vyvolávací cena: | 500 Kč |