Aukční položka číslo: | 188 |
Autor: | Paderlík Arnošt (1919 - 1999) |
Název díla: | Studie k brigádnicím, 1959 |
Technika: | kresba uhlem |
Rozměr: | 55,5x38,5 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Adjustace: | stav: poničené okraje |
Odhadní cena: | 1000 Kč - 1500 Kč |
Vyvolávací cena: | 800 Kč |