Aukční položka číslo: | 187 |
Autor: | Pacák Jan Antonín (1941 - 2007) |
Název díla: | Jaro je tady, 1975 |
Technika: | barevný linoryt |
Rozměr: | 16,5x14 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Adjustace: | stav: průměrný |
Odhadní cena: | 2000 Kč - 3000 Kč |
Vyvolávací cena: | 800 Kč |