Aukční položka číslo: | 161 |
Autor: | Sadeler Marco (1614 - 1660) |
Název díla: | Máří Magdalena |
Technika: | mědiryt |
Rozměr: | rozměr papíru: 250:181 mm, Rozměr obrazu: 240:171 mm |
Značeno: | signováno v desce, dle Josefa Heintze |
Adjustace: | volný list, Stav: drobné skvrny na papíře |
Odhadní cena: | 3000 Kč - 6000 Kč |
Vyvolávací cena: | 1200 Kč |