Aukční položka číslo: | 126 |
Autor: | Motis K. |
Název díla: | Alle guten dinge sind drei |
Rozměr: | rozměr papíru: 132:81 mm |
Značeno: | signováno v desce |
Adjustace: | grafika je adjustovaná na kartonu, Stav: dobrý |
Odhadní cena: | 450 Kč - 800 Kč |
Vyvolávací cena: | 200 Kč |