Aukční položka číslo: 126
Autor: Motis K.
Název díla: Alle guten dinge sind drei
Technika: lept
Rozměr: rozměr papíru: 132:81 mm
Značeno: signováno v desce
Adjustace: grafika je adjustovaná na kartonu, Stav: dobrý
Odhadní cena: 450 Kč - 800 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč