Aukční položka číslo: | 92 |
Autor: | Hollar Václav (1607 - 1677) |
Název díla: | Tři leopardi a dva chlapci |
Technika: | rytina |
Rozměr: | rozměr papíru: 160:220 mm, Rozměr obrazu: 138:203 mm |
Značeno: | popisky a sign. v obraze, dle Rubense, Parthey Pennington Number: P508 |
Odhadní cena: | 5000 Kč - 10000 Kč |
Vyvolávací cena: | 3000 Kč |