Aukční položka číslo: | 90 |
Autor: | Hollar Václav (1607 - 1677) |
Název díla: | Four butterflies |
Rozměr: | rozměr papíru: 80:115 mm |
Značeno: | signováno v desce, Parthey Pennington Number: P2173, ranný otisk, bez popisku dole ve středu |
Odhadní cena: | 3500 Kč - 4000 Kč |
Vyvolávací cena: | 2000 Kč |