Aukční položka číslo: | 95 |
Autor: | Pokorný Miroslav |
Název díla: | Strom, 2005 |
Rozměr: | 46x46 cm |
Značeno: | signováno a značeno vpředu |
Odhadní cena: | 10000 Kč - 12000 Kč |
Vyvolávací cena: | 800 Kč |