Aukční položka číslo: | 94 |
Autor: | Placht Otto |
Název díla: | Bez názvu - Džungle |
Technika: | olej na plátně |
Rozměr: | 75x140 cm |
Značeno: | signováno vzadu |
Odhadní cena: | 40000 Kč - 50000 Kč |
Vyvolávací cena: | 25000 Kč |