Aukční položka číslo: 94
Autor: Placht Otto
Název díla: Bez názvu - Džungle
Technika: olej na plátně
Rozměr: 75x140 cm
Značeno: signováno vzadu
Adjustace: rám, stav: dobrý
Odhadní cena: 40000 Kč - 50000 Kč
Vyvolávací cena: 25000 Kč