Aukční položka číslo: | 90 |
Autor: | Tapies Antoni (1923 - 2012) |
Název díla: | Composition in black & bluish, 1967 |
Technika: | originální barevná litografie, vydaná jako příloha art review Derri?re le Miroir (No. 168) |
Rozměr: | 38x28 cm |
Značeno: | soupis díla autora (Galfetti 140b) |
V majetku: | soukromá zahraniční sbírka |
Odhadní cena: | 5000 Kč - 9000 Kč |
Vyvolávací cena: | 3500 Kč |