Aukční položka číslo: | 87 |
Autor: | Sudek Josef (1896 - 1976) |
Název díla: | Portrét muže v klobouku, 20.-30. léta 20. století |
Rozměr: | 11,5x15 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Adjustace: | pasparta, Stav: dobrý |
Odhadní cena: | 7000 Kč - 10000 Kč |
Vyvolávací cena: | 5000 Kč |