Aukční položka číslo: | 72 |
Autor: | Postupa Ladislav (1929 - 2016) |
Název díla: | Perpetuum mobile, 1967 |
Rozměr: | 100x72 cm |
Značeno: | signováno a popsáno vzadu |
Odhadní cena: | 32000 Kč - 45000 Kč |
Vyvolávací cena: | 28000 Kč |