Pocta Cézannovi, 1914 - Artmozaika.eu
/soubory/obrazky/topimg/230-aukce-banner.jpg
Aukční položka číslo: 57
Autor: Maillol Aristide (1861 - 1944)
Název díla: Pocta Cézannovi, 1914
Technika: originální litografie
Rozměr: 26x39 cm rozměr papíru
Značeno: značeno v kameni, soupis díla (Guerin 265)
Adjustace: pasparta, Stav: dobrý
V majetku: soukromá zahraniční sbírka
Odhadní cena: 10000 Kč - 16000 Kč
Vyvolávací cena: 7000 Kč