Aukční položka číslo: | 35 |
Autor: | Helbich Petr (1929 - ----) |
Název díla: | Kolín - Veltruby, 80. léta 20. století |
Technika: | kontaktní bromostříbrná fotografie |
Rozměr: | 13x18 cm |
Značeno: | popsáno vzadu |
Odhadní cena: | 4500 Kč - 7000 Kč |
Vyvolávací cena: | 3000 Kč |