Aukční položka číslo: | 31 |
Autor: | Hackenschmied Alexander HAMMID (1907 - 2004) |
Název díla: | Portrét Mayi Deren, 1941/90. léta 20. století |
Technika: | bromostříbrná fotografie, pozdější autorská zvětšenina |
Rozměr: | 15x14,5 cm |
Značeno: | razítkováno vzadu |
Odhadní cena: | 8000 Kč - 12000 Kč |
Vyvolávací cena: | 5000 Kč |