Aukční položka číslo: | 13 |
Autor: | Dostál František (1938 - ----) |
Název díla: | Sedící dívka, 1976 |
Rozměr: | 39x29 cm |
Značeno: | signováno vzadu |
Odhadní cena: | 8000 Kč - 15000 Kč |
Vyvolávací cena: | 6000 Kč |