Aukční položka číslo: | 251 |
Autor: | Zelenka František |
Název díla: | Don Juan & comp. - Osvobozené divadlo, 1931/80. léta 20. století |
Technika: | ofsetový tisk |
Rozměr: | A1 |
Značeno: | značeno v tisku, stav: dobrý |
Odhadní cena: | 500 Kč - 700 Kč |
Vyvolávací cena: | 1 Kč |