Aukční položka číslo: | 250 |
Autor: | Zavázal František (1978 - ?) |
Název díla: | Květinové zátiší, 1949 |
Technika: | olej na malířské lepence |
Rozměr: | 35x45 cm |
Značeno: | signováno vpředu, stav: poškozeno |
Adjustace: | rám |
Odhadní cena: | 2000 Kč - 3000 Kč |
Vyvolávací cena: | 1 Kč |