Aukční položka číslo: | 112 |
Autor: | neurčený autor |
Název díla: | Pražské zahrady 1790-1830, soubor 11 grafických listů, 1969 |
Technika: | průmyslový litografie |
Rozměr: | 75x52 cm |
Značeno: | značeno, stav: dobrý |
Adjustace: | desky |
Odhadní cena: | 500 Kč - 1000 Kč |
Vyvolávací cena: | 1 Kč |