Lot No.: | 112 |
Author: | neurčený autor |
Artwork Name: | Pražské zahrady 1790-1830, soubor 11 grafických listů |
Technique: | průmyslový litografie |
Dimensions: | 75x52 cm |
Signature: | značeno |
Finish: | desky |
Estimate: | 500 CZK - 1000 CZK |
Starting Price: | 1 CZK |