Aukční položka číslo: | 105 |
Autor: | neurčený autor |
Název díla: | Kytička, 1955 |
Technika: | barevná litografie |
Rozměr: | 32X23 CM |
Značeno: | signováno vpředu, stav: dobrý |
Odhadní cena: | 100 Kč - 200 Kč |
Vyvolávací cena: | 1 Kč |