Aukční položka číslo: | 104 |
Autor: | neurčený autor |
Název díla: | Přístav |
Technika: | akvarel na papíře |
Rozměr: | 25x35,5 cm |
Značeno: | signováno vpředu, stav: dobrý |
Odhadní cena: | 300 Kč - 500 Kč |
Vyvolávací cena: | 1 Kč |