Aukční položka číslo: | 176 |
Autor: | Šimon Pavel (1920 - 1958) |
Název díla: | Pobřeží, 30. léta 20. století |
Technika: | kombinovaná technika |
Rozměr: | 60,5x21 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Adjustace: | pasparta, stav: mírně poškozeno |
Odhadní cena: | 1500 Kč - 3000 Kč |
Vyvolávací cena: | 1000 Kč |