Lot No.: | 176 |
Author: | Šimon Pavel (1920 - 1958) |
Artwork Name: | Pobřeží, 30. léta 20. století |
Technique: | combined technique |
Dimensions: | 60,5x21 cm |
Signature: | signováno vpředu |
Finish: | pasparta, stav: mírně poškozeno |
Estimate: | 1500 CZK - 3000 CZK |
Starting Price: | 1000 CZK |