Aukční položka číslo: | 39 |
Autor: | Helbich Petr (1929 - ----) |
Název díla: | Z cyklu Bulovka, 70. / 90. léta 20. století |
Rozměr: | 26x19 cm |
Značeno: | signováno |
Odhadní cena: | 2500 Kč - 4000 Kč |
Vyvolávací cena: | 2000 Kč |