Lot No.: | 39 |
Author: | Helbich Petr (1929 - ----) |
Artwork Name: | Z cyklu Bulovka, 70. / 90. léta 20. století |
Technique: | gelatin silver print |
Dimensions: | 26x19 cm |
Signature: | signováno |
Estimate: | 2500 CZK - 4000 CZK |
Starting Price: | 2000 CZK |