Aukční položka číslo: | 147 |
Autor: | Mrkva Martin (1989 - ----) |
Název díla: | Žena myjící si vlasy, 2016 |
Technika: | olej na papíře adjustovaný na desce |
Rozměr: | 185x139 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Adjustace: | rám, stav: intaktní |
Odhadní cena: | 15000 Kč - 20000 Kč |
Vyvolávací cena: | 12000 Kč |