Aukční položka číslo: | 66 |
Autor: | Šulla Drahotín (1932 - ----) |
Název díla: | Predtucha, 1967 |
Technika: | digitální fotografie |
Rozměr: | 70x50 cm |
Značeno: | signováno vpředu vpravo dole, vzadu dedikováno Dr. Jiřímu Jaskmanickému |
Odhadní cena: | 8000 Kč - 10000 Kč |
Vyvolávací cena: | 5000 Kč |