Aukční položka číslo: | 34 |
Autor: | Hackenschmied Alexander (1907 - 2004) |
Název díla: | Maya a ruka, 30. léta / 1997 |
Technika: | bromostříbrná fotografie 5/15 |
Rozměr: | 28x13,5 cm |
Značeno: | signováno a razítkováno vzadu |
Odhadní cena: | 30000 Kč - 40000 Kč |
Vyvolávací cena: | 12000 Kč |