Lot No.: | 32 |
Author: | Fiala Václav (1896 - 1980) |
Artwork Name: | Žena v kroji, 1940 |
Technique: | litografie 89/200 |
Dimensions: | 41x29 cm |
Signature: | signováno vpředu |
Finish: | stav: dobrý |
Estimate: | 500 CZK - 600 CZK |
Starting Price: | 300 CZK |
Artist Info: |