Grafika 16. - 19. století - Artmozaika.eu
Moth and three butterflies 91 Hollar Václav Moth and three... Starting Price 2000 CZK Tři leopardi a dva chlapci 92 Hollar Václav Tři leopardi a dva... Starting Price 3000 CZK Henrici Guldeforde 93 Hollar Václav Henrici Guldeforde Starting Price 400 CZK M. Morett 94 Hollar Václav M. Morett Starting Price 400 CZK Portrét (neurčeno) 95 Hollar Václav Portrét (neurčeno) Starting Price 400 CZK Muley Arsheid Zeriff, Prince of Taffeleta, 1670 96 Hollar Václav Muley Arsheid Zeriff,... Starting Price 600 CZK Henry van der Borcht, 1650 97 Hollar Václav Henry van der Borcht,... Starting Price 400 CZK Philipus IV., 1652 98 Hollar Václav Philipus IV., 1652 Starting Price 400 CZK Martinus Luther 99 Hollar Václav Martinus Luther Starting Price 400 CZK Antique bust of a woman, 1645 100 Hollar Václav Antique bust of a woman,... Starting Price 400 CZK Adam Elsheimer 101 Hollar Václav Adam Elsheimer Starting Price 400 CZK Abbildig der Session des Parlaments zu London 102 Hollar Václav Abbildig der Session des... Starting Price 500 CZK Ratisbona 103 Hollar Václav Ratisbona Starting Price 900 CZK Zuyder Zee, 1635 104 Hollar Václav Zuyder Zee, 1635 Starting Price 900 CZK Maius 105 Hollar Václav Maius Starting Price 800 CZK Seleucus and his son, after Giulio Romano, 1637 106 Hollar Václav Seleucus and his son,... Starting Price 5000 CZK Titulní strana Bible od Giovanni Diodati 107 Hollar Václav Titulní strana Bible od... Starting Price 300 CZK Dva krajinné motivy na jednom archu, cca 1812 108 Kirchner Johann Jakob Dva krajinné motivy na... Starting Price 1500 CZK Dva krajinné motivy na jednom archu, cca 1812 109 Kirchner Johann Jakob Dva krajinné motivy na... Starting Price 1500 CZK Dva krajinné motivy na jednom archu, cca 1812 110 Kirchner Johann Jakob Dva krajinné motivy na... Starting Price 1500 CZK Krajinný motiv, cca 1812 111 Kirchner Johann Jakob Krajinný motiv, cca 1812 Starting Price 1000 CZK Krajinný motiv, cca 1812 112 Kirchner Johann Jakob Krajinný motiv, cca 1812 Starting Price 1000 CZK Krajinný motiv, cca 1812 113 Kirchner Johann Jakob Krajinný motiv, cca 1812 Starting Price 1000 CZK Ernst Paul Christian Graf von Blankenstein, 1828 114 Kraupa Johann Ernst Paul Christian... Starting Price 100 CZK Mytologický výjev, 17. stol 115 Küsel Melchior Mytologický výjev, 17.... Starting Price 500 CZK Jupiterovo království s hostinou bohů, ze souboru návrhů Il Pomo D'Oro, 1668 116 Küsel Mathäus Jupiterovo království s... Starting Price 3000 CZK Het heylige Bruydtcieraat der bruyloftsgasten des Lams, 18. stol. 117 Lampe Frederik, Alois Het heylige... Starting Price 120 CZK INRI 118 Leidenhoffer Philipp,... INRI Starting Price 600 CZK Oltářní obraz z kostela sv. Tomáše v Praze dle Rubense, 1836 119 Leypold Gustav Oltářní obraz z kostela... Starting Price 400 CZK Akademický diplom, 1836 120 Machek Antonín Akademický diplom, 1836 Starting Price 300 CZK