Mytologický výjev, 17. stol - Artmozaika.eu
Lot No.: 115
Author: Küsel Melchior (1626 - 1683)
Artwork Name: Mytologický výjev, 17. stol
Technique: engraving
Dimensions: rozměr papíru: 257:225 mm
Signature: značeno vpravo dole
Finish: volný list, Stav: potrhané, restaurované podlepením
Origin: soukromá sbírka
Estimate: 1000 CZK - 1500 CZK
Starting Price: 500 CZK