Lot No.: | 26 |
Author: | Bergler Josef (1753 - 1829) |
Artwork Name: | Ježíš v zahradě Getsemanské, 1803 |
Technique: | etching |
Dimensions: | rozměr papíru: 275:200 mm |
Signature: | značeno v desce |
Finish: | adjustováno na kartonu, Stav: poškozeno |
Estimate: | 1500 CZK - 2500 CZK |
Starting Price: | 600 CZK |
Artist Info: |